R 847 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152/A151 + BDs450 + 2xBee273 + 2xBee272/B249 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.02 | II | |||
Vyškov na Moravě | 20.44 | 20.45 | 3 | ||
Kojetín | 21.09 | 21.10 | 3 | ||
Přerov | 21.24 | 21.26 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 21.44 | 21.45 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 21.57 | 21.58 | 3 | ||
Studénka | 22.06 | 22.07 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 22.17 | 22.19 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 22.26 | 22.28 | |||
Bohumín | 22.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci