R 845 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152/A151 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + 2xBee272/B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.02 | IV | |||
Vyškov na Moravě | 19.44 | 19.45 | 3 | ||
Kojetín | 20.09 | 20.10 | 3 | ||
Přerov | 20.24 | 20.26 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 20.44 | 20.45 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 20.57 | 20.58 | 3 | ||
Studénka | 21.06 | 21.07 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 21.17 | 21.19 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21.26 | 21.28 | |||
Bohumín | 21.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci