R 844 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + 2xBee272/B249 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 6.35 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6.42 | 6.44 | |||
Ostrava-Svinov | 6.50 | 6.52 | 3 | ||
Studénka | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 7.22 | 7.23 | 3/2 | ||
Přerov | 7.40 | 7.42 | 2 | ||
Kojetín | 7.55 | 7.57 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 8.19 | 8.20 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.57 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci