R 843 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152/A151 + BDs450 + 2xBee273 + 2xBee272/B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.02 | IV | |||
Vyškov na Moravě | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Kojetín | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Přerov | 19.24 | 19.26 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 19.44 | 19.45 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 19.57 | 19.58 | 3 | ||
Studénka | 20.06 | 20.07 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 20.17 | 20.19 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.26 | 20.28 | |||
Bohumín | 20.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci