Os 8416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.08 | 2/1 | |||
Nasavrky | 17.14 | 17.14 | |||
Balkova Lhota | 17.17 | 17.18 | 3 | ||
Meziříčí | 17.20 | 17.20 | |||
Padařov | 17.24 | 17.24 | |||
Božejovice | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Sepekov | 17.35 | 17.36 | 1 | ||
Milevsko | 17.40 | 17.41 | 3 | ||
Líšnice | 17.45 | 17.45 | |||
Branice | 17.48 | 17.49 | 3 | ||
Stehlovice | 17.51 | 17.51 | |||
Jetětice | 17.55 | 17.55 | |||
Červená nad Vltavou | 17.58 | 18.00 | 2 | ||
Vlastec | 18.06 | 18.06 | 2 | ||
Záhoří | 18.11 | 18.11 | 3 | ||
Vrcovice | 18.15 | 18.15 | |||
Písek město | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Písek | 18.25 | 18.26 | 2 | ||
Putim | 18.31 | 18.31 | 3 | ||
Ražice | 18.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci