R 841 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152/A151 + Bbdgmee236 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 + B249 + Bd264 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.02 | IV | |||
Vyškov na Moravě | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Kojetín | 18.09 | 18.10 | 3 | ||
Přerov | 18.24 | 18.26 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 18.44 | 18.45 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 18.57 | 19.04 | 3 | ||
Studénka | 19.11 | 19.12 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 19.22 | 19.24 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 19.31 | 19.33 | |||
Bohumín | 19.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci