Os 8374 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 18.54 | 2 | |||
Horní Vilímeč | 18.58 | 18.58 | |||
Jihlávka | 19.03 | 19.03 | 2 | ||
Horní Ves | 19.09 | 19.09 | |||
Horní Cerekev | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Švábov | 19.17 | 19.18 | |||
Batelov | 19.22 | 19.22 | 3 | ||
Dolní Cerekev | 19.29 | 19.29 | |||
Kostelec u Jihlavy | 19.32 | 19.33 | 4 | ||
Dvorce | 19.38 | 19.38 | |||
Rantířov | 19.42 | 19.46 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 19.51 | 19.51 | |||
Jihlava město | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Jihlava | 19.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci