Os 8285 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 18.43 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 18.48 | 18.48 | |||
Tomice | 18.53 | 18.53 | |||
Olbramovice | 18.58 | 18.59 | 2/3 | ||
Votice | 19.03 | 19.03 | |||
Heřmaničky | 19.09 | 19.09 | 2 | ||
Ješetice | 19.14 | 19.15 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 19.18 | 19.18 | |||
Střezimíř | 19.21 | 19.22 | 3 | ||
Mezno | 19.27 | 19.27 | |||
Sudoměřice u Tábora | 19.30 | 19.31 | 3 | ||
Chotoviny | 19.36 | 19.37 | 2/3 | ||
Tábor | 19.49 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci