Os 8268 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 10.09 | 3/3 | |||
Chotoviny | 10.20 | 10.21 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | 10.27 | 10.28 | 3 | ||
Mezno | 10.32 | 10.32 | |||
Střezimíř | 10.37 | 10.39 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 10.42 | 10.42 | |||
Ješetice | 10.45 | 10.48 | 2 | ||
Heřmaničky | 10.53 | 10.54 | 3 | ||
Votice | 10.59 | 10.59 | |||
Olbramovice | 11.03 | 11.04 | 1/2 | ||
Tomice | 11.08 | 11.08 | |||
Bystřice u Benešova | 11.13 | 11.13 | |||
Benešov u Prahy | 11.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci