Os 8267 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 7.43 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 7.48 | 7.48 | |||
Tomice | 7.53 | 7.53 | |||
Olbramovice | 7.58 | 7.59 | 2/3 | ||
Votice | 8.03 | 8.03 | |||
Heřmaničky | 8.09 | 8.09 | 2 | ||
Ješetice | 8.14 | 8.15 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 8.18 | 8.18 | |||
Střezimíř | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Mezno | 8.27 | 8.27 | |||
Sudoměřice u Tábora | 8.30 | 8.31 | 3 | ||
Chotoviny | 8.36 | 8.37 | 2/3 | ||
Tábor | 8.49 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci