Os 8266 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 7.50 | 3/4 | |||
Chotoviny | 8.01 | 8.01 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | 8.07 | 8.08 | 3 | ||
Mezno | 8.12 | 8.12 | |||
Střezimíř | 8.17 | 8.28 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 8.31 | 8.31 | |||
Ješetice | 8.33 | 8.35 | 2 | ||
Heřmaničky | 8.40 | 8.41 | 3 | ||
Votice | 8.46 | 8.46 | |||
Olbramovice | 8.50 | 8.51 | 1/2 | ||
Tomice | 8.55 | 8.55 | |||
Bystřice u Benešova | 9.01 | 9.01 | |||
Benešov u Prahy | 9.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci