R 822 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBee272/B249 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 19.35 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 19.42 | 19.44 | |||
Ostrava-Svinov | 19.50 | 19.52 | 3 | ||
Studénka | 20.01 | 20.02 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 20.22 | 20.23 | 3/2 | ||
Přerov | 20.40 | 20.42 | 2 | ||
Kojetín | 20.56 | 20.57 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 21.19 | 21.20 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 21.56 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci