Os 8206 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.18 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 12.20 | 12.20 | |||
Hrdějovice | 12.23 | 12.23 | |||
Hosín | 12.25 | 12.26 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Chotýčany | 12.37 | 12.38 | 3 | ||
Ševětín | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Neplachov | 12.46 | 12.47 | |||
Dynín | 12.51 | 12.51 | 2 | ||
Horusice | 12.57 | 12.58 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 13.01 | 13.01 | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.06 | 13.07 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 13.11 | 13.11 | |||
Soběslav | 13.16 | 13.19 | 3 | ||
Roudná | 13.24 | 13.24 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 13.27 | 13.27 | |||
Planá nad Lužnicí | 13.30 | 13.31 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 13.34 | 13.34 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 13.36 | 13.36 | |||
Tábor | 13.39 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci