R 807 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + 3xBdtee276 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.36 | II | |||
Šakvice | 10.58 | 10.59 | 4 | ||
Zaječí | 11.03 | 11.04 | 2/2 | ||
Podivín | 11.10 | 11.11 | 2/4 | ||
Břeclav | 11.20 | 11.28 | 1 | ||
Hodonín | 11.40 | 11.42 | 2/3 | ||
Moravský Písek | 11.52 | 11.54 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.01 | 12.03 | 1/3 | ||
Otrokovice | 12.12 | 12.14 | 1/3 | ||
Hulín | 12.22 | 12.24 | 1/2 | ||
Přerov | 12.34 | 12.36 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci