Rx 778 „Špičák“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + ABpee347 + Bbdgmee236 + 3xBdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.14 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 7.21 | 7.22 | 3 | ||
Beroun | 7.50 | 7.52 | 2 | ||
Hořovice | 8.06 | 8.08 | 2 | ||
Kařez | 8.15 | 8.16 | |||
Rokycany | 8.27 | 8.30 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.50 | 9.02 | 1v | ||
Plzeň zastávka | 9.04 | 9.05 | |||
Dobřany | 9.16 | 9.17 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 9.21 | 9.22 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 9.28 | 9.29 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 9.43 | 9.43 | 2 | ||
Klatovy | 9.52 | 10.02 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 10.06 | 10.06 | |||
Janovice nad Úhlavou | 10.10 | 10.11 | 2 | ||
Nýrsko | 10.19 | 10.20 | 2 | ||
Dešenice | 10.25 | 10.26 | |||
Zelená Lhota | 10.35 | 10.36 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 10.45 | 10.47 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 10.53 | 10.54 | |||
Špičák | 11.00 | 11.02 | 2 | ||
Železná Ruda město | 11.07 | 11.09 | 1 | ||
Železná Ruda centrum | 11.11 | 11.11 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 11.15 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci