Rx 772 „Švihov“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + ABpee347 + Bbdgmee236 + 3xBdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.14 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 19.21 | 19.22 | 3 | ||
Beroun | 19.50 | 19.52 | 2 | ||
Hořovice | 20.06 | 20.08 | 2 | ||
Kařez | 20.15 | 20.16 | |||
Rokycany | 20.27 | 20.30 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.50 | 21.02 | 1v | ||
Plzeň zastávka | 21.04 | 21.05 | |||
Dobřany | 21.16 | 21.17 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 21.21 | 21.22 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 21.28 | 21.29 | 2 | ||
Lužany | 21.33 | 21.33 | |||
Borovy | 21.36 | 21.36 | |||
Švihov u Klatov | 21.43 | 21.43 | 2 | ||
Klatovy | 21.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci