Rx 763 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + ABpee347 + Bbdgmee236 + 2xBee240/Bee238 + Bpee237 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.08 | 1v | |||
Rokycany | 16.28 | 16.30 | 3 | ||
Hořovice | 16.47 | 16.49 | 2 | ||
Zdice | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Beroun | 17.04 | 17.06 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci