Os 7609 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 7.41 | 2 | |||
Potvorov | 7.45 | 7.45 | |||
Mladotice | 7.51 | 7.52 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 7.55 | 7.55 | |||
Horní Hradiště | 7.59 | 7.59 | |||
Plasy | 8.02 | 8.03 | 1 | ||
Kaznějov | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Horní Bříza | 8.19 | 8.20 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 8.23 | 8.24 | |||
Třemošná u Plzně | 8.29 | 8.33 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 8.35 | 8.36 | |||
Plzeň-Bolevec | 8.39 | 8.39 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 8.42 | 8.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 8.48 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci