Os 7608 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.16 | 1v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 18.21 | 18.21 | |||
Plzeň-Bolevec | 18.24 | 18.25 | |||
Plzeň-Orlík | 18.27 | 18.28 | |||
Třemošná u Plzně | 18.31 | 18.33 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 18.37 | 18.38 | |||
Horní Bříza | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Kaznějov | 18.51 | 18.51 | 3 | ||
Plasy | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Horní Hradiště | 19.02 | 19.02 | |||
Mladotice zastávka | 19.06 | 19.06 | |||
Mladotice | 19.09 | 19.12 | 3 | ||
Potvorov | 19.18 | 19.18 | |||
Žihle | 19.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci