Os 7547 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 10.45 | 4 | |||
Železná Ruda centrum | 10.49 | 10.50 | |||
Železná Ruda město | 10.52 | 10.53 | 1 | ||
Špičák | 10.58 | 11.03 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 11.08 | 11.08 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 11.13 | 11.15 | 2 | ||
Zelená Lhota | 11.24 | 11.25 | 2 | ||
Dešenice | 11.32 | 11.32 | |||
Nýrsko | 11.37 | 11.38 | 2 | ||
Janovice nad Úhlavou | 11.45 | 11.46 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 11.50 | 11.51 | |||
Klatovy | 11.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci