Os 7410 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.10 | 3z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 13.12 | 13.13 | II | ||
Plzeň-Skvrňany | 13.16 | 13.16 | |||
Vejprnice | 13.21 | 13.22 | 4 | ||
Tlučná | 13.25 | 13.25 | |||
Nýřany | 13.28 | 13.29 | 2 | ||
Zbůch | 13.33 | 13.34 | |||
Chotěšov u Stoda | 13.37 | 13.38 | |||
Stod | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 13.45 | 13.46 | |||
Holýšov | 13.50 | 13.51 | 3 | ||
Dolní Kamenice | 13.54 | 13.54 | |||
Staňkov | 13.58 | 14.01 | 2 | ||
Osvračín | 14.05 | 14.06 | |||
Blížejov | 14.09 | 14.10 | 3 | ||
Milavče | 14.14 | 14.15 | |||
Domažlice | 14.21 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci