..: Trasa vlaku Os 7343 - JŘ 2015 :..
Os 7343
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mariánské Lázně   5.54 1
  Valy u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  5.57 5.57 
  Lázně Kynžvart  6.01 6.01 1/2
  Dolní Žandov  6.06 6.06 1/3
  Salajna Neobsazená zastávka  6.09 6.09 
  Lipová u Chebu  6.13 6.13 2
  Stebnice Neobsazená zastávka  6.16 6.16 
  Cheb-Všeboř Neobsazená zastávka  6.19 6.19 
  Cheb  6.23 6.32 3
  Tršnice  6.37 6.37 2
  Nebanice Neobsazená zastávka  6.42 6.42 
  Kynšperk nad Ohří  6.45 6.46 3
  Dasnice  6.51 6.52 5
  Hlavno Neobsazená zastávka  6.56 6.56 
  Citice  6.58 6.58 2
  Sokolov  7.02 7.03 2
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  7.05 7.05 
  Nové Sedlo u Lokte  7.11 7.11 2
  Chodov  7.15 7.16 4
  Karlovy Vary-Dvory  7.22 7.22 
  Karlovy Vary  7.27 7.29 2/2
  Karlovy Vary dolní nádraží  7.34  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster