Os 7210 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 18.22 | 4 | |||
Domažlice město | 18.24 | 18.25 | |||
Havlovice | 18.30 | 18.30 | |||
Pila | 18.32 | 18.32 | |||
Trhanov | 18.34 | 18.34 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Postřekov | 18.42 | 18.42 | |||
Nový Kramolín | 18.46 | 18.46 | |||
Vlkanov | 18.48 | 18.48 | |||
Poběžovice | 18.54 | 18.56 | 2 | ||
Mutěnín | 19.03 | 19.03 | |||
Hostouň | 19.06 | 19.07 | 2 | ||
Svržno | 19.09 | 19.09 | |||
Újezd Svatého Kříže | 19.12 | 19.12 | |||
Bělá nad Radbuzou | 19.16 | 19.24 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 19.26 | 19.27 | |||
Třemešné pod Přimdou | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Dubec | 19.38 | 19.38 | |||
Borek u Tachova | 19.42 | 19.42 | |||
Stráž u Tachova | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Bor zastávka | 19.52 | 19.52 | |||
Bor | 19.57 | 19.58 | 2 | ||
Doly | 20.03 | 20.03 | |||
Staré Sedliště | 20.07 | 20.08 | 2 | ||
Pernolec | 20.15 | 20.15 | |||
Malý Rapotín | 20.19 | 20.19 | |||
Tachov zastávka | 20.22 | 20.22 | |||
Tachov | 20.28 | 20.33 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | 20.36 | 20.36 | |||
Lom u Tachova | 20.40 | 20.40 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 20.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci