Os 7187 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 20.34 | 4 | |||
Verměřovice | 20.40 | 20.40 | |||
Jablonné nad Orlicí | 20.44 | 20.45 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 20.48 | 20.48 | |||
Těchonín | 20.52 | 20.52 | |||
Mladkov | 20.57 | 20.57 | |||
Lichkov | 21.01 | 21.02 | 2/2 | ||
Dolní Lipka | 21.08 | 21.10 | 2 | ||
Králíky zastávka | 21.13 | 21.13 | |||
Králíky | 21.16 | 21.18 | 2 | ||
Dolní Orlice | 21.21 | 21.21 | |||
Červená Voda | 21.25 | 21.26 | 2 | ||
Moravský Karlov | 21.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci