..: Trasa vlaku Os 7183 - JŘ 2015 :..
Os 7183
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letohrad   14.33 4
  Verměřovice  14.39 14.39 
  Jablonné nad Orlicí  14.43 14.44 1/2
  Jamné nad Orlicí  14.47 14.47 
  Těchonín  14.51 14.52 1
  Mladkov  14.57 14.57 
  Lichkov  15.01 15.04 2/2
  Dolní Lipka  15.10 15.12 3
  Prostřední Lipka  15.17 15.17 
  Červený Potok  15.21 15.21 
  Podlesí  15.30 15.30 
  Vlaské  15.36 15.36 
  Hanušovice  15.41  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster