Os 7150 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dolní Lipka | 14.56 | 2 | |||
Lichkov | 15.02 | 15.03 | 2/3 | ||
Mladkov | 15.06 | 15.06 | |||
Těchonín | 15.11 | 15.11 | |||
Jamné nad Orlicí | 15.15 | 15.15 | |||
Jablonné nad Orlicí | 15.17 | 15.20 | 1/2 | ||
Verměřovice | 15.25 | 15.25 | |||
Letohrad | 15.31 | 15.45 | 4 | ||
Dolní Dobrouč | 15.49 | 15.49 | |||
Hnátnice | 15.52 | 15.52 | |||
Lanšperk | 15.54 | 15.57 | 2 | ||
Černovír | 15.59 | 15.59 | |||
Dolní Libchavy | 16.03 | 16.03 | |||
Ústí nad Orlicí | 16.08 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci