Os 7145 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 9.45 | 3 | |||
Dolní Libchavy | 9.49 | 9.49 | |||
Černovír | 9.52 | 9.52 | |||
Lanšperk | 9.55 | 9.55 | 1 | ||
Hnátnice | 9.57 | 9.57 | |||
Dolní Dobrouč | 10.01 | 10.01 | |||
Letohrad | 10.06 | 10.08 | 4 | ||
Verměřovice | 10.14 | 10.14 | |||
Jablonné nad Orlicí | 10.18 | 10.19 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 10.22 | 10.22 | |||
Těchonín | 10.26 | 10.27 | 1 | ||
Mladkov | 10.32 | 10.32 | |||
Lichkov | 10.36 | 10.37 | 2/2 | ||
Dolní Lipka | 10.43 | 10.51 | 2 | ||
Králíky zastávka | 10.54 | 10.54 | |||
Králíky | 10.57 | 10.59 | 2 | ||
Dolní Orlice | 11.02 | 11.02 | |||
Červená Voda | 11.06 | 11.07 | 2 | ||
Moravský Karlov | 11.11 | 11.11 | |||
Bílá Voda | 11.13 | 11.13 | |||
Mlýnický Dvůr | 11.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci