Os 7055 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 10.22 | 2/2 | |||
Dalovice | 10.25 | 10.25 | 5 | ||
Hájek | 10.30 | 10.30 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 10.37 | 10.37 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 10.43 | 10.43 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 10.49 | 10.49 | 1/1 | ||
Boč | 10.53 | 10.53 | |||
Perštejn | 10.56 | 10.57 | 2 | ||
Kotvina | 11.01 | 11.01 | |||
Klášterec nad Ohří | 11.05 | 11.07 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 11.12 | 11.13 | 3 | ||
Málkov | 11.19 | 11.19 | |||
Chomutov | 11.24 | 11.25 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 11.28 | 11.29 | |||
Jirkov zastávka | 11.32 | 11.33 | |||
Most | 11.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci