Os 7054 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 12.08 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 12.23 | 12.24 | |||
Odb Chomutov město | 12.28 | 12.29 | |||
Chomutov | 12.32 | 12.35 | 4 | ||
Málkov | 12.41 | 12.41 | |||
Kadaň-Prunéřov | 12.48 | 12.49 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 12.54 | 12.55 | |||
Kotvina | 12.59 | 12.59 | |||
Perštejn | 13.03 | 13.03 | 1 | ||
Boč | 13.06 | 13.06 | |||
Stráž nad Ohří | 13.10 | 13.10 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 13.16 | 13.16 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 13.22 | 13.23 | 3 | ||
Hájek | 13.30 | 13.30 | 2 | ||
Dalovice | 13.35 | 13.35 | 4 | ||
Karlovy Vary | 13.39 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci