Os 7033 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 17.05 | 3 | |||
Tršnice | 17.10 | 17.10 | 2 | ||
Nebanice | 17.15 | 17.15 | |||
Kynšperk nad Ohří | 17.18 | 17.19 | 3 | ||
Dasnice | 17.24 | 17.25 | 5 | ||
Hlavno | 17.29 | 17.29 | |||
Citice | 17.31 | 17.31 | 2 | ||
Sokolov | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Královské Poříčí | 17.38 | 17.38 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 17.44 | 17.45 | 2 | ||
Chodov | 17.48 | 17.49 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 17.55 | 17.55 | |||
Karlovy Vary | 18.01 | 1a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci