..: Trasa vlaku Os 7033 - JŘ 2015 :..
Os 7033
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   17.05 3
  Tršnice  17.10 17.10 2
  Nebanice Neobsazená zastávka  17.15 17.15 
  Kynšperk nad Ohří  17.18 17.19 3
  Dasnice  17.24 17.25 5
  Hlavno Neobsazená zastávka  17.29 17.29 
  Citice  17.31 17.31 2
  Sokolov  17.35 17.36 2
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  17.38 17.38 
  Nové Sedlo u Lokte  17.44 17.45 2
  Chodov  17.48 17.49 4
  Karlovy Vary-Dvory  17.55 17.55 
  Karlovy Vary  18.01  1a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster