..: Trasa vlaku Os 7026 - JŘ 2015 :..
Os 7026
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   21.16 
  Karlovy Vary  21.21 21.22 2/2
  Karlovy Vary-Dvory  21.27 21.27 
  Chodov  21.33 21.33 4
  Nové Sedlo u Lokte  21.37 21.38 1
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  21.44 21.44 
  Sokolov  21.47 21.48 2
  Citice  21.51 21.52 1
  Hlavno Neobsazená zastávka  21.54 21.54 
  Dasnice  21.58 21.59 4
  Kynšperk nad Ohří  22.04 22.05 4
  Nebanice Neobsazená zastávka  22.09 22.09 
  Tršnice  22.14 22.15 3
  Cheb  22.21  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster