..: Trasa vlaku Os 7011 - JŘ 2015 :..
Os 7011
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   15.44 3
  Tršnice  15.49 15.49 2
  Nebanice Neobsazená zastávka  15.54 15.54 
  Kynšperk nad Ohří  15.57 15.58 3
  Dasnice  16.03 16.04 5
  Hlavno Neobsazená zastávka  16.08 16.08 
  Citice  16.10 16.10 2
  Sokolov  16.14 16.17 2
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  16.19 16.19 
  Nové Sedlo u Lokte  16.25 16.29 2
  Chodov  16.32 16.33 4
  Karlovy Vary-Dvory  16.39 16.39 
  Karlovy Vary  16.44 16.48 1/1
  Dalovice Neobsazená zastávka  16.51 16.51 5
  Hájek Neobsazená zastávka  16.56 16.56 1
  Ostrov nad Ohří  17.03 17.03 4
  Vojkovice nad Ohří  17.09 17.09 3
  Stráž nad Ohří  17.15 17.15 1/1
  Boč Neobsazená zastávka  17.19 17.19 
  Perštejn  17.22 17.23 2
  Kotvina Neobsazená zastávka  17.27 17.27 
  Klášterec nad Ohří  17.31 17.33 3
  Kadaň-Prunéřov  17.38 17.39 3
  Málkov  17.45 17.45 
  Chomutov  17.50  7



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster