Os 7010 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 14.17 | 2 | |||
Kotvina | 14.21 | 14.21 | |||
Perštejn | 14.25 | 14.25 | 1 | ||
Boč | 14.29 | 14.29 | |||
Stráž nad Ohří | 14.32 | 14.33 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 14.39 | 14.40 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 14.46 | 14.47 | 3 | ||
Hájek | 14.54 | 14.54 | 2 | ||
Dalovice | 14.59 | 15.00 | 4 | ||
Karlovy Vary | 15.04 | 15.18 | 2a/2 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 15.23 | 15.23 | |||
Chodov | 15.28 | 15.29 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 15.33 | 15.34 | 1 | ||
Královské Poříčí | 15.39 | 15.39 | |||
Sokolov | 15.42 | 15.44 | 2 | ||
Citice | 15.47 | 15.48 | 1 | ||
Hlavno | 15.50 | 15.50 | |||
Dasnice | 15.54 | 15.55 | 4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 16.00 | 16.01 | 4 | ||
Nebanice | 16.04 | 16.04 | |||
Tršnice | 16.09 | 16.10 | 3 | ||
Cheb | 16.16 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci