..: Trasa vlaku Os 7009 - JŘ 2015 :..
Os 7009
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   13.21 3
  Tršnice  13.26 13.26 2
  Nebanice Neobsazená zastávka  13.31 13.31 
  Kynšperk nad Ohří  13.34 13.35 3
  Dasnice  13.40 13.41 5
  Hlavno Neobsazená zastávka  13.45 13.45 
  Citice  13.47 13.47 2
  Sokolov  13.51 13.52 2
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  13.54 13.54 
  Nové Sedlo u Lokte  14.00 14.01 2
  Chodov  14.04 14.05 4
  Karlovy Vary-Dvory  14.11 14.11 
  Karlovy Vary  14.16 14.22 1/1
  Dalovice Neobsazená zastávka  14.25 14.25 5
  Hájek Neobsazená zastávka  14.30 14.30 1
  Ostrov nad Ohří  14.37 14.37 4
  Vojkovice nad Ohří  14.43 14.43 3
  Stráž nad Ohří  14.49 14.49 1/1
  Boč Neobsazená zastávka  14.53 14.53 
  Perštejn  14.56 14.57 2
  Kotvina Neobsazená zastávka  15.01 15.01 
  Klášterec nad Ohří  15.05 15.07 3
  Kadaň-Prunéřov  15.12 15.13 3
  Málkov  15.19 15.19 
  Chomutov  15.24 15.25 3
  Chomutov město  15.28 15.29 
  Jirkov zastávka  15.32 15.33 
  Most  15.49  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster