..: Trasa vlaku Os 7000 - JŘ 2015 :..
Os 7000
Řazení vlaku: 362_najbrt + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Chomutov   5.08 7
  Kadaň-Prunéřov  5.18 5.19 2
  Klášterec nad Ohří  5.25 5.31 1
  Kotvina Neobsazená zastávka  5.35 5.36 
  Perštejn  5.39 5.40 1
  Boč Neobsazená zastávka  5.43 5.44 
  Stráž nad Ohří  5.47 5.48 1/2
  Vojkovice nad Ohří  5.54 5.55 4
  Ostrov nad Ohří  6.01 6.02 3
  Hájek Neobsazená zastávka  6.09 6.10 2
  Dalovice Neobsazená zastávka  6.15 6.16 4
  Karlovy Vary  6.19 6.22 2a/2
  Karlovy Vary-Dvory  6.27 6.28 2
  Chodov  6.33 6.34 4
  Nové Sedlo u Lokte  6.38 6.39 1
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  6.44 6.44 
  Sokolov  6.47 6.48 2
  Citice  6.52 6.52 1
  Hlavno Neobsazená zastávka  6.54 6.55 
  Dasnice  6.59 7.00 4
  Kynšperk nad Ohří  7.05 7.06 4
  Nebanice Neobsazená zastávka  7.09 7.10 
  Tršnice  7.15 7.16 3
  Cheb  7.22  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster