Os 6988 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 20.02 | 4 | |||
Chlumín | 20.07 | 20.07 | |||
Netřeba | 20.11 | 20.11 | |||
Úžice | 20.15 | 20.15 | 2 | ||
Chvatěruby | 20.20 | 20.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 20.24 | 20.26 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 20.29 | 20.29 | |||
Nelahozeves | 20.32 | 20.32 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 20.35 | 20.35 | |||
Mlčechvosty | 20.38 | 20.38 | |||
Vraňany | 20.41 | 20.42 | 1/2 | ||
Cítov | 20.46 | 20.46 | |||
Dolní Beřkovice | 20.50 | 20.50 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 20.55 | 20.55 | |||
Hněvice | 20.59 | 21.00 | 1/3 | ||
Záluží | 21.03 | 21.03 | |||
Dobříň | 21.06 | 21.06 | |||
Roudnice nad Labem | 21.10 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci