Os 6947 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 9.10 | 9.10 | |||
Prackovice nad Labem | 9.13 | 9.13 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 9.15 | 9.15 | |||
Malé Žernoseky | 9.18 | 9.18 | |||
Lovosice město | 9.20 | 9.20 | |||
Lovosice | 9.24 | 9.30 | 3 | ||
Lukavec | 9.33 | 9.33 | |||
Nové Kopisty | 9.35 | 9.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 9.37 | 9.37 | 2 | ||
Hrdly | 9.39 | 9.39 | |||
Oleško | 9.41 | 9.41 | |||
Hrobce | 9.44 | 9.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 9.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci