Os 6946 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hněvice | 6.30 | 2 | |||
Roudnice nad Labem | 6.36 | 6.37 | 2 | ||
Hrobce | 6.40 | 6.41 | 1/2 | ||
Hrdly | 6.45 | 6.45 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.47 | 6.48 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 6.50 | 6.50 | |||
Lukavec | 6.52 | 6.53 | |||
Lovosice | 6.56 | 6.58 | 2 | ||
Lovosice město | 7.00 | 7.00 | |||
Malé Žernoseky | 7.03 | 7.03 | |||
Litochovice nad Labem | 7.06 | 7.06 | |||
Prackovice nad Labem | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 7.12 | 7.12 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci