R 690 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.45 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 8.53 | 8.55 | 3 | ||
Praha-Podbaba | 9.00 | 9.01 | |||
Kralupy nad Vltavou | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Hněvice | 9.34 | 9.35 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 9.42 | 9.43 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 9.50 | 9.51 | 1/3 | ||
Lovosice | 9.56 | 9.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.13 | 10.15 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci