Os 6857 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louka u Litvínova | 15.39 | 5 | |||
Lom u Mostu | 15.42 | 15.42 | |||
Osek | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Háj u Duchcova | 15.51 | 15.51 | |||
Oldřichov u Duchcova | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Řetenice | 16.00 | 16.01 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 16.04 | 16.05 | 2 | ||
Proboštov | 16.07 | 16.07 | |||
Bohosudov | 16.10 | 16.11 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 16.22 | 16.23 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci