Os 6851 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 5.20 | 4 | |||
Most-Kopisty | 5.26 | 5.26 | |||
Most-Minerva | 5.30 | 5.30 | |||
Litvínov město | 5.35 | 5.35 | |||
Louka u Litvínova | 5.37 | 5.39 | 5 | ||
Lom u Mostu | 5.42 | 5.42 | |||
Osek | 5.48 | 5.49 | 2 | ||
Háj u Duchcova | 5.51 | 5.51 | |||
Oldřichov u Duchcova | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Řetenice | 6.00 | 6.01 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Proboštov | 6.07 | 6.07 | |||
Bohosudov | 6.10 | 6.11 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 6.24 | 6.25 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci