Os 6850 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.59 | 1 | |||
Vilsnice | 5.02 | 5.02 | |||
Choratice | 5.04 | 5.04 | |||
Dobkovice | 5.06 | 5.06 | |||
Povrly-Roztoky | 5.09 | 5.09 | |||
Povrly | 5.12 | 5.13 | 1/2 | ||
Neštědice | 5.14 | 5.14 | |||
Mojžíř | 5.16 | 5.16 | |||
Neštěmice | 5.19 | 5.19 | |||
Ústí nad Labem sever | 5.21 | 5.22 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.25 | 5.31 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 5.33 | 5.34 | 2 | ||
Bohosudov | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Proboštov | 5.48 | 5.48 | |||
Teplice v Čechách | 5.50 | 5.51 | 2 | ||
Řetenice | 5.53 | 5.54 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Háj u Duchcova | 6.02 | 6.02 | |||
Osek | 6.04 | 6.04 | 2 | ||
Lom u Mostu | 6.10 | 6.10 | |||
Louka u Litvínova | 6.14 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci