R 685 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.24 | 3 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.38 | 13.40 | 3 | ||
Lovosice | 13.56 | 13.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 14.02 | 14.03 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 14.11 | 14.12 | 1/3 | ||
Hněvice | 14.18 | 14.19 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 14.36 | 14.37 | 3 | ||
Praha-Podbaba | 14.54 | 14.54 | |||
Praha-Holešovice | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.09 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci