Os 6745 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 18.02 | 1 | |||
Obrnice | 18.06 | 18.06 | |||
Bečov u Mostu | 18.14 | 18.14 | 2 | ||
Břvany | 18.21 | 18.21 | 2 | ||
Lenešice | 18.27 | 18.28 | 3 | ||
Dobroměřice | 18.31 | 18.31 | |||
Louny | 18.35 | 18.38 | 3 | ||
Louny střed | 18.40 | 18.40 | |||
Louny město | 18.42 | 18.42 | |||
Jimlín | 18.48 | 18.48 | |||
Opočno u Loun | 18.51 | 18.51 | |||
Touchovice u Loun | 18.53 | 18.53 | |||
Hřivice | 18.56 | 18.56 | 3 | ||
Konětopy | 18.59 | 18.59 | |||
Solopysky | 19.04 | 19.04 | |||
Domoušice | 19.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci