Os 6716 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 17.00 | 4 | |||
Chrášťany | 17.11 | 17.11 | 2 | ||
Hořesedly | 17.16 | 17.16 | |||
Svojetín | 17.22 | 17.22 | 2 | ||
Kounov | 17.27 | 17.27 | |||
Mutějovice | 17.32 | 17.32 | 2 | ||
Domoušice | 17.38 | 17.39 | 3 | ||
Solopysky | 17.46 | 17.46 | |||
Konětopy | 17.50 | 17.50 | |||
Hřivice | 17.53 | 17.59 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 18.01 | 18.01 | |||
Opočno u Loun | 18.03 | 18.03 | |||
Jimlín | 18.06 | 18.06 | |||
Louny město | 18.13 | 18.13 | |||
Louny střed | 18.14 | 18.14 | |||
Louny | 18.17 | 18.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 18.25 | 18.25 | |||
Lenešice | 18.27 | 18.28 | 3 | ||
Břvany | 18.34 | 18.35 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Obrnice | 18.49 | 18.49 | |||
Most | 18.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci