Os 6703 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 6.30 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 6.35 | 6.35 | |||
Louka u Litvínova | 6.37 | 6.39 | 3 | ||
Litvínov město | 6.41 | 6.41 | |||
Most-Minerva | 6.47 | 6.47 | |||
Most-Kopisty | 6.50 | 6.50 | |||
Most | 6.56 | 7.02 | 2 | ||
Obrnice | 7.06 | 7.06 | |||
Bečov u Mostu | 7.14 | 7.14 | 2 | ||
Břvany | 7.21 | 7.21 | 2 | ||
Lenešice | 7.27 | 7.28 | 3 | ||
Dobroměřice | 7.31 | 7.31 | |||
Louny | 7.35 | 7.38 | 3 | ||
Louny střed | 7.40 | 7.40 | |||
Louny město | 7.42 | 7.42 | |||
Jimlín | 7.48 | 7.48 | |||
Opočno u Loun | 7.51 | 7.51 | |||
Touchovice u Loun | 7.53 | 7.53 | |||
Hřivice | 7.56 | 7.56 | 3 | ||
Konětopy | 7.59 | 7.59 | |||
Solopysky | 8.04 | 8.04 | |||
Domoušice | 8.10 | 8.11 | 3 | ||
Mutějovice | 8.17 | 8.17 | 2 | ||
Kounov | 8.22 | 8.22 | |||
Svojetín | 8.27 | 8.27 | 2 | ||
Hořesedly | 8.33 | 8.33 | |||
Chrášťany | 8.38 | 8.38 | 2 | ||
Rakovník | 8.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci