Os 6702 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 4.44 | 4 | |||
Chrášťany | 4.55 | 4.57 | 2 | ||
Hořesedly | 5.02 | 5.02 | |||
Svojetín | 5.07 | 5.08 | 2 | ||
Kounov | 5.13 | 5.13 | |||
Mutějovice | 5.18 | 5.19 | 2 | ||
Domoušice | 5.25 | 5.45 | 3 | ||
Solopysky | 5.51 | 5.51 | |||
Konětopy | 5.55 | 5.55 | |||
Hřivice | 5.58 | 5.59 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 6.01 | 6.01 | |||
Opočno u Loun | 6.03 | 6.03 | |||
Jimlín | 6.06 | 6.06 | |||
Louny město | 6.13 | 6.13 | |||
Louny střed | 6.14 | 6.14 | |||
Louny | 6.17 | 6.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 6.25 | 6.25 | |||
Lenešice | 6.27 | 6.28 | 3 | ||
Břvany | 6.34 | 6.35 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Obrnice | 6.49 | 6.49 | |||
Most | 6.54 | 7.00 | 1 | ||
Most-Kopisty | 7.06 | 7.06 | |||
Most-Minerva | 7.09 | 7.09 | |||
Litvínov město | 7.15 | 7.15 | |||
Louka u Litvínova | 7.17 | 7.19 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | 7.21 | 7.21 | |||
Osek město | 7.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci