Os 6519 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.38 | 2 | |||
Obrnice | 16.42 | 16.43 | 1 | ||
Volevčice | 16.52 | 16.52 | |||
Počerady | 16.54 | 16.54 | 3 | ||
Výškov v Čechách | 16.57 | 16.57 | |||
Postoloprty | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Lišany u Žatce | 17.08 | 17.08 | 2 | ||
Dolejší Hůrky | 17.10 | 17.10 | |||
Tvršice | 17.13 | 17.13 | |||
Žatec | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Žatec západ | 17.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci