Os 6356 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.59 | 1 | |||
Mníšek u Liberce | 7.09 | 7.10 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 7.13 | 7.13 | |||
Raspenava | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Frýdlant v Čechách | 7.27 | 7.28 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 7.31 | 7.31 | |||
Krásný Les bažantnice | 7.35 | 7.35 | |||
Krásný Les | 7.38 | 7.38 | |||
Řasnice | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Řasnice zastávka | 7.44 | 7.44 | |||
Hajniště | 7.48 | 7.48 | |||
Nové Město pod Smrkem | 7.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci