Os 6337 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 20.30 | ||||
Filipovka | 20.32 | 20.32 | |||
Višňová | 20.34 | 20.35 | 2 | ||
Minkovice | 20.38 | 20.38 | |||
Frýdlant v Čechách | 20.45 | 20.47 | 3 | ||
Raspenava | 20.53 | 20.58 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 21.05 | 21.05 | |||
Mníšek u Liberce | 21.09 | 21.09 | 3 | ||
Krásná Studánka | 21.14 | 21.14 | |||
Stráž nad Nisou | 21.16 | 21.16 | |||
Liberec | 21.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci